Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem


Wyszukaj żarówkę


Tapety

Widzieć i być widzianym

Najwyższej jakości żarówki samochodowe

Współpraca z wyłącznym importerem Trifa - firmą Motorex

Zasady współpracy

 • Aby zakupić towar na wydłużony termin płatności w firmie PPHU MOTOREX należy przedstawić dokumenty założycielskie firmy lub spółki. Dokumenty założycielskie wraz z danymi osoby upoważnionej do kontaktu z firmą PPHU MOTOREX można przesłać pocztą lub wysłać faxem pod numer 044 737 04 28.
 • Po dokonaniu rejestracji w Firmie PPHU MOTOREX skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia dalszych warunków współpracy.

Dane Państwa firmy będą wykorzystywane w celach informacyjnych i reklamowych tylko przez firmę PPHU MOTOREX.
Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności naszej firmy są poufne w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Obowiązki dostawcy i odbiorcy

 • Zamówienia Państwa przyjmowane są za pomocą poczty email na formularzu, który zostanie przesłany wraz z cennikiem po rejestracji Państwa firmy lub faxem pod numer 044 737 04 28 w dni robocze od 8 do 17.
 • W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub pocztą elektroniczną przez naszego Handlowca.
 • Zamówienia od Klientów którzy dokonywali już u Nas zakupów będą potwierdzane wyłącznie pocztą elektroniczną i realizowane.
 • Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14 , w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy.
 • Zamówiony towar dostarczamy własnym transportem, pocztą lub przesyłką kurierską w ciągu dwóch dni roboczych od daty zamówienia najczęściej na drugi dzień. W przypadku braku towaru w magazynie, lub innych utrudnień Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia
 • Należność za zamówiony towar pobierana jest przez kuriera w chwili dostarczenia przesyłki lub regulowana według ustalonych form zapłaty za towar.
 • Po otrzymaniu towaru lub uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela.
 • Razem z dostarczonym towarem Klient otrzyma dokument zakupu - FAKTURA VAT którą po podpisaniu należy odesłać pocztą lub przesłać do naszej firmy faksem upoważnienie do wystawiania faktur bez podpisu odbiorcy.
 • Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 • Klient może dokonać zwrotu zakupionego towaru w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki pod warunkiem, że towar jest nie uszkodzony w oryginalnym opakowaniu z kompletem dokumentacji i nie nosi śladów eksploatacji.
 • W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen na skutek wysokich skoków w cenie waluty nasz Handlowiec niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.

W razie jakichkolwiek niejasności i pytań prosimy o kontakt telefoniczny 044 737 04 27, 0601 26 86 10 lub mailowy biuro@trifa.pl.

Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości towar i obsługę !

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy

Z poważaniem
Cezary Szlawski

wysyłka cały kraj: łódzkie - Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Radomsko, Sulejów, Kamieńsk, Łask, Rzgów, Zduńska Wola, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Gorzkowice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, dolnośląskie - Jelenia góra, Legnica, Wrocław, kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, opolskie - Opole, podkarpackie - Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Nisko, Krosno, ?więtokrzyskie - Kielce, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, lubelskie - Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, mazowieckie - Warszawa , Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, małopolskie - Kraków, Tarnów, Dębica, Nowy Sącz, pomorskie - Gadańsk, Gdynia, Słupski, zachodniopomorskie - Szczecin, Koszalin, Świnoujście, śląskie - Katowice, Chorzów, Ruda śląska, Bytom, Częstochowa, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Tychy, Rybnik!

Nasza podstawowa oferta: importer żarówek samochodowych, hurtownia żarówek samochodowych, dostawca żarówek samochodowych, żarówki samochodowe, żarówki do samochodu, sklep z żarówkami, jak wymienić żarówkę w samochodzie, jaką żarówkę kupić do auta, dobre żarówki samochodowe, żarówki samochodowe longlife, żarówki samochodowe ksenon, żarówki samochodowe xenon, żarówki samochodowe hurtownia, żarówki importer, żarówki samochodowe importer, żarówki motocyklowe, żarówki halogenowe, żarówki pomocnicze, żarówki samochodowe LED, kolorowe żarówki samochodowe, opaski zaciskowe plastikowe, oleje motul piotrków, rezerwowe zestawy żarówek


popularne podstrony: